W dniu 14 października 2022r. w bydgoskiej Fabryce Lloyda odbyła sie uroczysta Gala w czasie której poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych w drugiej edycji konkuru ARCYDZIEŁO SZTUKI BUDOWLANEJ zorganizowanym przez Pomorsko - Kujawską Izbę Budownictwa.

Na uroczystej Gali gościliśmy posłów na Sejm Jana Szopińskiego oraz Piotra Króla, Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rolnictwa Kujawsko - Pomorskiego Urządu Wojewódzkiego Zygmunta Borkowskiego,  Zastępcę Prezydenta Miasta Bydgoszczy Mirosława Kozłowicza, samorządowców, prezesów Izb Gospodarczych,  członków i sympatyków naszej Izby, sponsorów Gali, Członków Kapituły Konkursu i przede wszystkim uczestników naszego konkursu.

W czasie uroczystej Gali zostały ogłoszone wyniki konkursu, zwycięzcy i wyróznieni otrzymali wspaniałe statuetkii pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.  Wszystkim laureatom i wyróznionym serdecznie gratulujemy!!!

Po ogłoszeniu wyników wystąpiła jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym regionie Joanna Wojciechowska przy akompaniamencie Rafała Zwierzaka Zielińskiego.

Zaproszeni goście  mieli okazję do rozmów i zacieśniania więzi przy uroczystym poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom , patronom i partnerom konkursu. Szczególne podziękowania składamy członkom kapituły tegorocznej edycji konkursu za rzetelną ocenę zgłoszonych obiektów.

Do zobaczenia na kolejnej Gali za rok!

Zapraszamy do zapoznania się z fotoreportażem z uroczystej Gali. Autorką zdjęć jest Pani Małgorzata Żyburska.

GALERIA